Inga Leonavičienė

“JAUNATVĖS NAMŲ” direktorė; “MIND FLOW” ženklo vystytoja; Sertifikuota Mindfulness mokytoja

Inga Leonavičienė
“JAUNATVĖS NAMŲ” direktorė;
“MIND FLOW” ženklo vystytoja;
Sertifikuota sąmoningo dėmesingumo (mindfulness) mokytoja

Nuoseklus darbas, nuolatinis tobulėjimas ir atsidavimas žmonėms – tai yra mano gyvenimo prasmė.

Esu laiminga galėdama ne tik prisistatyti, bet ir iš tikrųjų būti naudinga daugybei žmonių įvairiausiais būdais.
Mano pasidižiavimas ir “antroji šeima” yra jau daugiau nei dešimtmetį veikianti estetinės medicinos klinika “JAUNATVĖS NAMAI”. Per visą klinikos gyvavimo laikotarpį mes nuolat ieškome ir mokomės naujų dalykų, klientams siūlome pažangiausias paslaugas ir tik moksliniais tyrimais pagrįstas procedūras. Jokių nereikalingų wow efektų, tik tai, kas tikra.

Myliu savo darbą, motyvuoju ir visapusiškai palaikau visus “Jaunatvės namų” darbuotojus todėl su dauguma jų kartu dirbame nuo pirmų klinikos įkūrimo dienų. Tai pastebi ir vertina mūsų klientai. Stabilumas, tobulėjimas ir įsiklausymas į klientų poreikius yra mūsų vertybės. Esu rami, nes žinau, jog klientams atiduodame visa, kas geriausia sukurta estetinės medicinos srityje.

Aš pati labai tikiu visomis paslaugomis, kurias siūlome savo klientams. Praktikuoju Mindfulness meditacijas bei jogą – tai dvi tarpusavyje susijusios sritys, kurios leidžia pasaulį pamatyti platesniu požiūriu ir tobulėti. Taip gimė dar vienas naujas ženklas – “MIND FLOW mindfulness & movement”. Su šia veikla išreiškiu save kaip asmenį, norintį padėti žmonėms gyventi labiau įsisąmonintą, tai reiškia, kokybiškesnį gyvenimą.

Visiems linkiu judėti pasirinkta gyvenimo kryptimi ir būti laimingiems.
“Jaunatvės namuose” mes visada laukiame Jūsų su šiluma.

Atliekamos procedūros