Eglė Adomavičiūtė

Medicinos psichologė, KET praktikė

[us_single_image image=”2657″ size=”full”]
Eglė Adomavičiūtė
Medicinos psichologė, KET praktikė
Išsilavinimas
✓ 2013 m. Vytauto Didžiojo universitetas, psichologijos bakalauro laipsnis.
✓ 2015 m. Vytauto Didžiojo universitetas, sveikatos psichologijos magistro laipsnis.
✓ Nuo 2017 m. pradėtos Kognityvinės ir elgesio terapijos studijos, LSMU Neuromedicinos institute.
✓ Nuolatos lankausi įvairiuose seminaruose, mokymuose, psichologų supervizijose, intervizijose, konsultuojuosi su kolegomis.
Darbo patirtis
✓ 2015 metais dirbau su išsėtine skleroze sergančiais žmonėmis, kuriuos mokiau streso mažinimo relaksacijos pagalba.
✓ 2016 – 2017 metais dirbau Vilniaus priklausomybės ligų centre, kur įgijau patirties dirbant su priklausomybe nuo alkoholio ir kitų psichoaktyvių medžiagų kenčiančiais žmonėmis.
✓ Nuo 2017 m. dirbu Ąžuolyno klinikoje su įvairių psichikos sutrikimų turinčiais žmonėmis.
✓ Nuo 2017 m. dirbu Vilniaus psichoanalizės ir psichoterapijos centre su įvairių psichikos sutrikimų turinčiais žmonėmis.
Kuo aš galėčiau būti jums naudinga?
Pirmiausia žmoguje matau žmogų: išskirtinį žmogų su savo mintimis, emocijomis ir problemomis, kuriam šiuo momentu sunku vienam spręsti savo sunkumus. Suprantu, koks tai jautrus momentas. Todėl konsultacijų metu, kuriu žmogišką lygus su lygiu ryšį. Neprimetu savo išankstinių nuostatų, nesusidarau išankstinės nuomonės. Lanksčiai taikau darbo metodus, aklai nesivadovauju šablonais, vadovėliais ar kitais standartais, kadangi kiekvienas mes esame unikalūs, todėl kartu kuriame unikalią konsultacijų atmosferą bei darbo kryptį. Tikiu, kad kiekvienas žmogus turi vidinių resursų padėti sau, tik ne visuomet vienam lengva juos atrasti ir išmokti naudoti.
Konsultuoju žmones:
✓ Sergančiais depresija, panikos sutrikimu bei kitais nerimo sutrikimais, turinčiais įvairias fobijas bei kitus sutrikimus;
✓ Kenčiančius nuo priklausomybės ir jų artimuosius;
✓ Turinčius kitų psichologinių ar emocinių sunkumų (pvz.: žema savivertė, nepasitikėjimas savimi, tarpasmeninių santykių sunkumai ir t.t.)
Apie mane:
Šiuo savo gyvenimo momentu vadovaujuosi klausimu: kam būti nelaimingu, jei yra galimybė būti laimingu? Šis klausimas padeda judėti į priekį, išeiti iš savo komforto zonos įvairiose gyvenimo srityse. O išėjimas iš komforto zonos augina žmogų, suteikia jam nepatirtų emocijų, minčių, situacijų, malonių ir nemalonių akimirkų. Esu jautri, empatiška, draugiška, linksma, atvira, nuoširdi, atsakinga, rūpestinga. Nebijau klysti, nebijau pasakyti, jog esu žmogus.