Smūginės (akustinės) bangos gydymo metodas ir kompleksai
Apie procedūrą

Smūginė (akustinė) banga yra neinvazinis, saugus ir neskausmingas metodas gydyti celiulitą, šalinti strijas, lieknėti bei stangrinti kūno odą. Smūginės bangos stimuliuoja mikrocirkuliaciją audiniuose bei jų regeneracinius procesus. Akustinė banga sukuria ir perduoda energiją į celiulito/suglebimo pažeistus audinius. Akustinės bangos laikinai padidina membraninį pralaidumą neardydamos ląstelės vientisumo, taip skatindamos skysčių ir riebalinių sankaupų pasišalinimą.

Smūginę bangą rekomenduojama derinti su lipokavitacija, vakuuminiu masažu ir/arba presoterapija (limfodrenažu). Kitaip riebalai nėra pašalinami ir procedūros tampa neefektyvios.

Kaip pasiruošti procedūrai

Prieš/po procedūros negalima persivalgyti, rekomenduojama gerti daug nesaldintų skysčių. Po smūginės bangos procedūros rekomenduojamas fizinis aktyvumas. Derindami smūginės bangos terapiją su fiziniu aktyvumu ir sveika mityba, galima pasiekti kur kas geresnių rezultatų: sulieknėti, atsikratyti celiulito, riebalų sankaupų bei sustangrinti kūno odą.

Smūginės bangos ir presoterapijos kompleksas

Smūginės bangos gydymo metodą rekomenduojama derinti su kitomis procedūromis, kurios aktyvina limfotaką ir padeda efektyviau pašalinti skysčius. Presoterapija nuo pirštų galiukų iki juosmens kompresijos metodu tolygiai aktyvina limfos tekėjimą ir „išstumia“ susikaupiusius skysčius. Smūginė banga kartu su presoterapija rekomenduojama žmonėms, kurie turi venų varikozės problemų.

Smūginės bangos ir vakuuminio masažo kompleksas

Smūginė banga, atliekama kartu su vakuuminiu masažu, labai efektyviai šalina lokalias problemas: celiulitą, strijas, riebalų sankaupas.

Smūginės bangos, presoterapijos ir vakuuminio masažo kompleksas

Smūginės bangos, presoterapijos ir vakuuminio masažo kompleksas – tai labai efektyvus lieknėjimo ir odos gražinimo būdas. Smūginė banga veikia lokaliai ir „išjudina“ ląsteles, kurias norima gydyti, vakuuminis masažas šias vietas stimuliuoja papildomai, o presoterapija tolygiai aktyvina limfotaką ir šalina skysčius.

Smūginė akustinė banga, kūno formavimas aparatais, apimčių mažinimas, celiuluto gydymas
Kam skirta?

Procedūra skirta gydyti visų tipų celiulitą, odos suglebimą ir riebalų sankaupas. Gydymas atliekamas lokaliai, t. y. pilvo, šlaunų, sėdmenų ir blauzdų pažeistoms sritims. Juosmens sričiai atliekama lipokavitacijos procedūra.

Gydymo kursas

Rekomenduojamas smūginės bangos terapijos kursas – 6–14 procedūrų.

Rezultatai

Po procedūrų kurso audinys pasidaro minkštesnis ir aktyvesnis, oda tonizuojama ir tampa stangresnė, sumažėja celiulitas ir odos suglebimas, strijos tampa mažiau pastebimos, sumažėja riebalinis audinys bei padidėja odos tonusas.

Kas atlieka
Vilma Vaitkūnienė
Kosmetologė, kūno priežiūros specialistė
Kainos
Smūginė banga (rankos) / MAX programa | 30 min 39 € / 49 €
Smūginė banga (pilvas) 30 min. / MAX programa | 30 min 49 € / 59 €
Smūginė banga (pilvas) + presoterapija / MAX programa | 1 val. 59 € / 69 €
Smūginė banga (sėdmenys) + presoterapija / MAX programa | 1 val.  69 € / 79 €
Smūginė banga (kojos) + presoterapija / MAX programa | 1 val. 15 min.  79 € / 99 €
Smūginė banga (sėdmenys ir kojos kartu) / MAX programa | 1 val. 30 min 99 € / 129 €
Lipokavitacija ir kompleksinės procedūros