Masažai

Stipriai atpalaiduojantis kūno/nugaros masažas– šiais pilno streso laikais, visiems atpalaiduojantis kūno masažas yra būtinas. Jis ne tik atpalaiduoja visus įsitempusius raumenis, bet grąžina gerą savijautą, pašalina nuovargį ir sumažina dirglumą, įtampą. Puikiai tinka kas nori atsikvėpti po sunkios dienos bei pabėgti nuo kasdienybės. Tai veikia tiek fizinę, tiek emocinę žmogaus sveikatą.

Anticeliulitinis masažas – tai yra specializuotas masažas, kuris natūraliai pašalina celiulitą. Masažas stipriai suspaudžia celiulito paveiktas vietas, tad taip pasišalina visi toksinai ir riebalai. Oda yra tonizuojama, išlyginama ir sustangrinama. Procedūros metu skatinama medžiagų apykaita, kraujotaka. Dažniausiai anticeliulitinis masažas yra atliekamas probleminėse vietose tokiose kaip šlaunų, sėdmenų ir pilvo srityse.

Masažas skirtas tiek moterims, tiek vyrams, kurie nori stipriai atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos, savaitės, kurie jaučiasi įsitempę tiek fiziškai, tiek emociškai. Norintiems, atsikratyti celiulito, pagerinti kūno medžiagų apykaitą, kraujotaką.

Kiekvieno žmogaus gydymas individualus, dirbant sėdimą darbą rekomenduojama darytis atpalaiduojamą masažą bent kartą per mėnesį.

Pagerėjusi tiek fizinė, tiek emocinė savijauta. Raumenys atsipalaidavę, jaučiama mažiau įtampos, didina darbingumą ir koncentraciją. Pamažėjęs celiulitas, lygesnė ir stangresnė oda.

MASAŽAI
Klasikinis kūno masažas I 90 min
70 €
Anticeliulitinis masažas | 1 val.55 €
Stipriai atpalaiduojantis nugaros masažas | 1 val.
55 €
Veido masažas | 1 val. 15 min55 €
Kosmetologinės kūno procedūros
Depiliacija