Kūno šveitimas (pilingas)

Kūno šveitimas – tai procedūra, kurios metu dėl įvairių šveitiklių oda tampa lygesnė, minkštesnė, nepleiskanoja, spartėja odos atsinaujinimas bei šviesėja pigmentinės dėmės. Procedūros metu oda yra giliai išvaloma taip pasišalina visas negyvas, suragėjęs odos sluoksnis.

Kūno šveitimas turi daug privalumų tokių kaip: pagerintas odos kvėpavimas, palengvina reikalingų vitaminų ir mineralų patekimą į kūną, sudaro sąlygas tolygiam kūno įdegiui bei suteikia odai aksominį švelnumą.

Kūno šveitimas tinkamas įvairiausio amžiaus vyrams ir moterims, kurie nori lygesnės, švaresnės odos bei pašalinti visą negyvą ir suragėjusios odos sluoksnį.

Rezultatas pastebimas jau po pirmosios procedūros, tačiau norint išlaikyti gražią ir sveiką odą, procedūrą rekomenduojama atlikti kartą per mėnesį.

Jau po pirmos procedūros matomi rezultatai: pašalintos negyvos odos ląstelės ir nešvarumai, efektyvesnis epidermio atsisluoksniavimas, suaktyvintos epidermio funkcijos, optimizuojančios ląstelių atsinaujinimą, padidėjęs epidermio atsparumas, lygesnė, stangresnė oda, šviesesnės pigmentinės dėmės.

Vilma Vaitkūnienė
Kosmetologė, kūno priežiūros specialistė
Viso kūno SPA šveitimas su švelniu masažu I 1 val. 49 €
 Probleminių vietų šveitimas atliekamas kartu su kita
procedūra I 30 min.
20 €
Kūno įvyniojimai