Kūno įvyniojimai

Kūno įvyniojimas tai procedūra, kai aplink visą kūną apvyniojama plėvele ir užklojama su infraraudonųjų spindulių termo antklode.  Jau po pirmos procedūros matomas rezultatas, oda kur kas lygesnė, stangresnė ir glotnesnė. Kūno įvyniojimai ne tik gerina odos išvaizdą ar struktūrą, bet paskatina veikti ir gilesnius odos organizmo procesus, įskaitant medžiagų apykaitą, toksinų, riebalų skaidymą, limfos ir kraujotakos mikrocirkuliaciją bei atpalaiduoja visus įsitempusius raumenis. Procedūra, po kurios jausitės kaip ką tik po SPA, atsipalaidavę, nurimę, o kūno oda švytės iš naujo.

Kūno įvyniojimas yra natūrali kūno procedūra, kuri padeda ne tik atsipalaiduoti, bet taip pat tobulina kūno formas, skatina veikti medžiagų apykaitą, šalina toksinus, skaido riebalus bei pagerina limfos ir kraujotakos mikrocirkuliaciją.

Įvyniojimo kaukės rūšis yra parenkama pagal odos poreikius. Procedūrą galima derinti su lipokavitacija ir vakuuminiu masažu.

kūno įvyniojimas

Procedūrą gali rinktis įvairiausio amžiaus moterys ir vyrai, kurie nori atsipalaiduoti bei natūraliai skatinti geriau veikti medžiagų apykaitą, limfos ir kraujotakos mikrocirkuliaciją.

Rekomenduojama procedūrą pasidaryti nuo 5 iki 10 kartų, darant 2 kartus per savaitę. Galima darytis ir 1 procedūrą, kas nori tiesiog atsipalaiduoti ir momentui turėti glotnesnę bei stangresnę odą.

Kūno įvyniojimas paskatina veikti geriau kraujo ir limfos mikrocirkuliaciją, pagreitina medžiagų apykaitą, paskaistina ir sustangrina kūno odą bei patobulina kūno formas.

Vilma Vaitkūnienė
Kosmetologė, kūno priežiūros specialistė
Kūno įvyniojimai su infraraudonųjų spindulių
termo antklode: pilingo, pasirinktos kaukės
ir masažo kompleksai I 1 val. 30 min.
65 €
AROSHA kūno bandažai
Kūno šveitimas (pilingas)