AROSHA procedūros
Apie procedūrą

CRYSTAL PEEL (Šveitimo programa)

Veido šveitimo kompleksas eksfoliacinių veikliųjų medžiagų pagalba išvalys ir subalansuos odą, pašalins negyvąsias odos ląsteles ir visas apnašas nuo išorinio odos sluoksnio. Procedūra, leidžianti atnaujinti odą ir paruošti geresniam veikliųjų medžiagų įsisavinimui. Procedūros tikslas – eksfoliacija, gilus valymas ir glotninimas.

OXYGENETIC (Detoksikacinė programa)

Dviejų etapų detoksikacinė programa, suteikianti aktyvų antioksidacinį poveikį su pažangiausiomis veikliosiomis medžiagomis, vitaminais ir mineralais. Naudojami aktyvūs ingridientai, prisotina odą deguonimi, drėkina, švelnina, nušveičia odą, atkemša poras ir sumažina jų matomumą, pagerina bendrą odos struktūrą. Procedūros tikslas – detoksikacija, prisotinimas deguonimi, gilus drėkinimas. Tinkamiausia, kai oda patiria drėgmės trūkumą, yra pavargusi, blyški, užteršta, yra inkštirų.

CELLULAR LIFT (Stangrinanti/patempianti programa)

Dviejų etapų kompleksas, skirtas patempti veido odai, padailinti veido kontūrus, suteikti odai stangrumo. Mažina raukšles, atsiradusias dėl odos suglebimo, dėl žalingo saulės poveikio ir dėl natūralaus senėjimo proceso. Naudojamos veikliosios medžiagos pagerina odos tonusą, suteikia ilgalaikį patempimo procesą. Procedūros tikslas – patempimas, odos vientisumo ir tamprumo padidinimas, tonizavimas ir elastingumo užtikrinimas. Tinkamiausia, kai pasireiškia priešlaikinis odos senėjimas, sulėtėja ląstelių atsinaujinimas, atsiranda gilios raukšlės ir prarandami veido kontūrai.

AGE RESOLUTION (Antisenėjimo programa)

Dviejų etapų programa, efektyviai veikianti visus natūralaus senėjimo procesus, atsiradusius dėl kolageno, elastino gamybos ir ląstelių atsinaujinimo sulėtėjimo. Suteikia veidui sveiką išvaizdą ir apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio. Procedūros tikslas – odos atjauninimas, atnaujinimas, senėjimo požymių sulėtinimas. Tinkamiausia, kai išryškėja mimikos raukšlės, sulėtėja ląstelių regeneracija, pasireiškia priešlaikinis odos senėjimas ir prarandamas odos elastingumas.

ILLUMINA C (Dėmes naikinanti programa)

Balinanti dviejų etapų programa, sukurta siekiant sumažinti odos pigmentaciją ir pašalinti odos dėmes, esančias ant jos paviršiaus. Suteikia odai švytėjimo, tolygią faktūrą bei prisotina odą vitaminu C. Procedūros tikslas – dėmių naikinimas, balinimas ir šviesinimas. Tinkamiausia, kai oda pasižymi hiperpigmentacija, yra saulės pažeista ir atsiradus nelygiam odos tonui.

Kam skirta?

Procedūrą gali rinktis įvairiausio amžiaus moterys ir vyrai, norintys pagerinti veido odos būklę, išspręsti netenkinančias problemas.

Gydymo kursas

Procedūra ir jų kursas parenkamas individualiai kiekvienam klientui pagal jo odos tipą ir būklę. Paprastai rekomenduojamos 4 procedūros, vieną kartą per savaitę.

Rezultatai

Akivaizdūs rezultatai jau po vienos veido procedūros.

Kas atlieka
Vilma Vaitkūnienė
Kosmetologė, kūno priežiūros specialistė
Aliona Sluka
Kosmetologė, masažo specialistė
Kainos
AROSHA veido procedūros I 1 val. 79 €