Kosmetologė Monika Grygelevičiūtė: į ką svarbu atkreipti dėmesį veido priežiūroje šaltuoju metų sezonu

Kaip paruošti veido odą šaltajam sezonui?

Nors mūsų kiekvieno oda yra skirtinga ir jos poreikiai, savaime suprantama kiekvienam iš mūsų yra nevienodi, visgi labai svarbu po vasaros padaryti tris žingsnius:

 • Atlikti bent vieną ar kursą odos valymų
 • Atstatyti drėgmės balansą
 • Atstatyti odos barjerą

Kodėl svarbu tinkamai išvalyti odą? – nors vasarą paprastai veido kremai būna lengvesni, ne tokie riebūs, visgi nemažai tepame SPF apsauginio kremo, kurį svarbu pilnai pašalinti ir išvalyti iš odos. Tokiu būdu, serumų ir kremų veikliosios medžiagos giliau galės prasiskverbti į odą.

Drėgmės balansas po vasaros dažniausiai būna sutrikęs dėl mūsų taip mėgstamų saulės vonių ir maloniai nugairinančio jūros vėjelio. Rekomenduoju, atlikti kursą intensyvaus odos drėkinimo procedūrų (beadatinė mezoterapija, biorevitalizacija ir pan.) arba į veido priežiūros rutiną įvesti hialurono serumą ir jo poveikį pastiprinantį kremą su hialuronu, o nakčiai tepti intensyviai drėkinančią kaukę.

Odos barjeras labai svarbus veiksnys, lemiantis mūsų odos atsparumą žalingam aplinkos poveikiui (šalčiui, vėjui, UV spinduliams ir pan.). Atlikus pirmus du žingsnius, jau galime tinkamai paruošti odą žiemai – į odos priežiūros rutiną įvedame produktus turinčius peptidų, keramidų, maitinančių veikliųjų medžiagų. Šaltuoju sezonu veido kremai turėtų būti labiau maitinantys, kiek „riebesni“ nei vasarą. Šaltuoju sezonu odos barjero palaikymui rekomenduoju profesionalias kosmetologines odos priežiūros procedūras, kurias su savo kosmetologu parinksite pagal odos būklę.

Kokias procedūras verta rinktis rudens sezonui?

Hidrodermabrazija: veido valymas ir giluminis odos prisotinimas.

Pasimėgaukite išskirtine veido grožio procedūra, kuri susideda net iš 7 etapų:

 • Vakuuminis valymas išvalo poras
 • Rūgščių tirpalas palengvina nešvarumų pašalinimą iš porų, turi antibakterinį, skaistinamąjį, drėkinamąjį poveikį;
 • Ultragarsinis valymas švelniai šalina nešvarumus;
 • Oda prisotinama deguonimi ir naudingais serumais;
 • Šalčio terapija sumažina patinimus ir susiaurina poras;
 • Radiodažnis skatina kolageno gamybą;
 • Mėlyna ir raudona LED šviesa pasižymi antibakteriniu ir odos tonizavimo poveikiu.

Beadatinė mezoterapija su CRIO 10 aparatu – tai magiškas odos atjauninimo ir drėkinimo būdas, nebereikalaujantis injekcijų. Šis procesas leidžia jums mėgautis matomais rezultatais net po vienos procedūros.

Procedūros metu mezoterapijos serumas į odą patenka elektros impulsų dėka (jonoforozė). Kartu atliekama šalčio terapija. (krioterapija). Šios impulsinės bangos, sumaišytos su krioterapija, gali pristatyti veikliąsias medžiagas iki odos gelmių. Įsisavinama net 80-90% veikliųjų medžiagų! Priklausomai nuo odos būklės, gali būti atliekamas veido drėkinimas, jauninimas arba skaistinimas.

Ši procedūra yra neinvazinė ir neskausminga, tad puikiai tinkama net jautriai odai, į raudonį linkusiai ar sergant rožine.

RETIX.C SMART DNA THERAPY – antioksidacinė terapija su ferulo rūgštimi, peptidais ir augimo faktoriais. Pažangi, visus metus tinkanti, dėl antioksidacinio apsauginio poveikio ypač rekomenduojama odos terapija tinka tiek saulės paveiktai odai, tiek atsistatymo po injekcinių procedūrų laikotarpiu. Terapija skatina odos ląstelių regeneraciją DNR lygmenyje, todėl padeda efektyviai neutralizuoti fotosenėjimo požymius: odos spalva įgauna vientisumo, pašviesinamos pigmentinės dėmelės; sumažinamas paraudimas (dėl to tinka po kitų estetinių procedūrų); atstatomas hidrolipidinis sluoksnis, pagerėja odos elastingumas.

Sudėtyje suderintos veikliosios medžiagos padeda stabilizuoti ir sustiprina atioksidantų poveikį, todėl ląstelės yra saugomos nuo DNR pažeidimo, kurį didžiąja dalimi nulemia UV spinduliuotė.

Kasdienė veido odos priežiūra namuose

 • Nuvalome veidą prausikliu. Svarbu tinkamai nuvalyti nešvarumus ir kosmetikos likučius, jei būtina, procedūrą pakartokite.
 • Serumas – jį reikėtų parinkti pagal tai, ko Jūsų odai šiuo metu reikia: drėkinimo, skaistinimo (pigmentinių dėmių mažinimo), smulkių raukšlelių mažinimo ar pamaitinti bei atstatyti odos barjerą.
 • Paakių kremas/serumas – nepraleiskite šio žingsnio, nes veido oda pradeda senti būtent nuo paakių zonos.
 • Veido kremas – jį renkamės pagal veido odos būklę. Galima kombinuoti su serumo veikliosiomis medžiagomis.
 • Ryte nepamirškite apsaugos nuo saulės.

Vakaro rutinoje atliekame tą patį, tik vietoj SPF ir/ar kremo galime dėti intensyvesnio poveikio produktą – naktinę kaukę.

 

Patarimai, nuvesiantys Jus gražios veido odos link:

 1. Kruopščiai nuprauskite veido odą. Prausiklį pasirinkite kartu su kosmetologu, nepagailėkite jam pinigėlių, nes tai visos odos priežiūros pagrindas.
 2. Naudokite vitamino C serumą. Tai gana universalus, bet tuo pačiu labai veiksmingas serumas – skaistinantis, stiprinantis odos kraujagysles, skatinantis kolageno gamybą, tonizuojantis odą.
 3. Geriau mažiau, nei daugiau! Nebūtina turėti spintelėje daug skirtingų produktų.  Stenkitės pasirinkus vienų produktų rutiną, greitai jos nekeisti, nes oda pratinasi iš lėto.