Kosmetologė Aliona Sluka dalinasi savo rekomendacijomis kaip išsirinkti serumą

Per savo darbo praktiką susidūriau, kad klientams trūksta informacijos apie serumus. Dėl šios priežasties jie dažnai jų nenaudoja, arba nesupranta, kam juos reikia naudoti, arba naudoja netinkamą jų amžiui ar odos poreikiams.
Pakalbėkime apie tai.
Visi žino, kad serumas turi drėkinti veido odą. Tuo ir pasibaigia žinios.
Kaip tinkamai pasirinkti veido odos serumą?
Veido serumai turi didesnį veikliųjų medžiagų kiekį, todėl daro stipresnį poveikį odai negu kremai. Visada naudokite ir serumą, ir kremą kartu. Kremas tarsi “užkloja” serumą, todėl “užrakina” serumą odoje. Tokiu būdu pailgina jo poveikį.
Drėkinantys serumai daugiausiai turi būti naudojami prižiūrėti veido odą iki 25 metų, ilgiausiai – iki 30 metų. Nuo 30 metų atsiranda “pavargęs veidas”- atsiranda pokyčių gilesniame odos sluoksnyje (dermoje). Todėl serumas turi būti naudojamas ne tik prižiūrėti viršutinį odos sluoksnį (epidermį), bet ir sužadinti, suaktyvinti, paskatinti pačią dermą dirbti. Nuo dermos priklauso mūsų odos grožis, kadangi čia išsidėsto kolageno ir elastino skaidulos.
Taigi, serumas nuo 30+ metų vienareikšmiškai turi būti multiserumas, tai reiškia, kad yra sudarytas iš daugelio ingredientų.

Noriu peržvelgti ingredientus mūsų PH A.G.E. serumo. Tai yra šio pavasario naujiena ir perkamiausias produktas!

PH A.G.E serumo ingredientai:
Kombuča (fermentai, mielės) – natūralus ingredientas, todėl oda jį gerai jį įsisavina, jis aktyvina odos medžiagų apykaitą, t.y. paskatina ją pačią padirbėti. Todėl gerėja ląstelių kvėpamimas, apsauga, toksinų šalinimas, regeneracija
Bioflavonoidai- natūralus ingredientas, stiprus antioksidantas, kurį oda gerai įsisavina. Jie saugo odą nuo senėjimo.
Peptidai – natūralus ingredientas, kuris užpildo raukšles ir tarsi suklijuoja jas, taip pat pritraukia ir laiko vandenį odoje.
Alyvuogių kamieninės ląstelės – tai natūralus ingridientas, jaunos ląstelės, kurios savo sudėtyje turi daug vitaminų, mineralų, fermentų, hormonų, kurie atstato epidermį ir sužadina dermą.
Hialurono rūgštis – natūralus ingredientas, sudėtingas angliavandenis, kuris pritraukia daug vandens molekulių, suriša ir laiko vandenį epidermyje.

Kaip ir visam organizmui, odai reikalingos įvairios medžiagos: vanduo, vitaminai, mineralai, fermentai, baltymai ir t.t. Tik tada galima kalbėti apie pilnavertišką odos priežiūrą!

Rekomenduoju rinktis serumą tik pasitarus su kosmetologu.