Veido odos valymas

Jaunatvės namuose veido odos valymas atliekamas net keturiais skirtingais būdais. Mūsų specialistai įvertinę odos būklę parinktų, kuris iš būdų ar jų kombinacija Jums būtų tinkamiausia.

1. Mechaninis veido odos valymas.

Tai 2 val. trukmės procedūra, kurios metu yra atliekamas kruopštus mechaninis veido odos valymas. Procedūros metu visų pirma oda yra nuvaloma, tuomet pilingu nušveičiamos negyvos odos ląstelės, vėliau ji brinkinama. Tik išbrinkinta oda gali būti paruošta giluminiam valymui. Po brinkinimo kruopščiai išspaudžiami gilūs spuogeliai, inkštirai ir komedonai. Vėliau naudojama speciali kaukė, skirta problemoms, kurias kelia riebi oda, įveikti. Kaukės sudėtyje yra molių, kuriuose gausu mineralinių druskų ir mikroelementų, todėl normalizuojantis jūros dumblo poveikis padeda pašalinti riebalų perteklių ir nešvarumus. Galiausiai atliekamas lengvas veido masažas su odą raminančiu kremu. Rezultatai matomi jau po vienos procedūros – išvalyti gilesni spuogai, komedonai, inkštirai, nušveista skaistesnė veido oda.

2. Odos valymas ultragarsu.

Jei Jūsų oda nėra labai užteršta, siekiate išvalyti negilius inkštirus, skaistinti odą, tuomet rekomenduojame odos valymą ultragarsu. Ultragarsinis giluminis odos valymas padeda nušveisti mirusias suragėjusias odos ląsteles. Ši procedūra skaistina, jaunina, bendrai gerina odos būklę. Tai vienas iš procedūros su aparatu Lymphobiony L300 etapų (plačiau apie procedūrą skaitykite “Procedūros aparatu LYMPHOBIONY L300″). Dažnai odos valymas ultragarsu  derinamas kartu su mechaniniu veido odos valymu. Džiaukitės rezultatais jau po vienos procedūros!

Procedūrų kompleksai, sprendžiantys sudėtingas odos užterštumo problemas, gydantys acne

3. Veido odos valymas su paramedicinine DANNE kosmetika.

Tai procedūrų ciklas su specialia paramedicinine „Danné Montague-King“ (DMK) kosmetika. Šios procedūros padeda sureguliuoti  odos riebalų pusiausvyrą, gydyti odą, sustiprinti organizmo chemines savybes, spręsti problemos esmę, o ne tik šalinti pasekmes. Skirta didesnėms odos problemoms spręsti ir ilgalaikiam efektui išlaikyti. Plačiau apie procedūrą skaitykite “Paramedicininė Danne kosmetika”.

Veido valymas su DMK

4. Veido odos valymas rūgštimis.

Viršutinio odos sluoksnio šalinimas glikoline rūgštimi – tai kontroliuojamas paviršinių odos ląstelių pašalinimas, kuris stimuliuoja odos atsinaujinimą ir pagerina odos išvaizdą. Tai tikras atradimas paaugliams, kadangi glikolinės rūgšties preparatai – galinga priemonė jaunatviniams spuogams gydyti. Ši procedūra efektyviai valo odą bei siaurina jos poras. Naudojant glikolinę rūgštį, galima išvengti kosmetinių defektų (randų, dėmių) atsiradimo arba pašalinti jau esamus.

Procedūra su rūgštimis sprendžia ir kitas veido odos problemas. Plačiau apie procedūrą skaitykite “Cheminis odos šveitimas” 

5. Gydomoji veido odos valymo procedūra su Biologique Recherche kosmetika.

Plačiau apie procedūrą skaitykite >>>

Kas atlieka?

Vilniuje:

Kaune:

Kainos

 • Mechaninis veido odos valymas
  44 Eur
  2 val.
 • Veido odos valymas ultragarsu
  35 Eur
  1 val. 15 min.
 • Veido odos valymas rūgštimis
  39 Eur - 1 val.
  Kaina priklauso nuo naudojamos kosmetikos (Mesoestetic, Md. Ceuticals arba Dermaceutic). Rekomenduojamas procedūrų kompleksas
 • Mechaninio ir rūgštinio veido valymo kompleksas
  50 Eur
  2val.
 • Gydomoji veido odos valymo procedūra su DMK
  2 val. 55 - 75 Eur
  rekomenduojamas procedūrų kompleksas
 • Gydomoji veido odos valymo procedūra su Biologique Recherche kosmetika
  79 - 89 Eur
  1 val. - 1 val. 30 min.