Smūginės (akustinės) bangos gydymo metodas ir kompleksai

 

Kas tai? Kokią problemą sprendžia?

Smūginė (akustinė) banga yra neinvazinis, saugus ir neskausmingas metodas celiulito gydymui, strijų šalinimui, lieknėjimui bei kūno odos stangrinimui. Smūginės bangos stimuliuoja mikrocirkuliaciją audiniuose bei audinių regeneracinius procesus. Akustinė banga pasižymi didelėmis slėgio amplitudėmis. Ji sukuria ir perduoda energiją į celiulito/suglebimo pažeistus audinius. Procedūros metu smūginių bangų terapija taikoma tikslingai ir lokaliai.

Procedūros metu smūginė (akustinė) banga veikia kūno audinius iki 4-6 cm gylio. Akustinės bangos laikinai padidina membraninį pralaidumą nesuardant ląstelės vientisumo, taip skatindama susikaupusių skysčių ir riebalinių sankaupų pašalinimą. Po procedūros riebalinės ląstelės turinys lengvai praeina pro ląstelės sienelę ir pasišalina.

Smūginę bangą siūlome derinti su lipokavitacija, vakuuminiu masažu ir/arba presoterapija (limfodrenažu). Kitu atveju riebalai nėra pašalinami ir procedūros tampa neefektyvios (plačiau skaityti apačioje >> smūginės bangos gydymo kompleksai).

Kam skirta?

Galima gydyti visų tipų celiulitą, odos suglebimą ir riebalų sankaupas. Gydymas atliekamas lokaliai t.y. pilvo, šlaunų, sėdmenų ir blauzdų pažeistoms sritims. Juosmens sričiai atliekama lipokavitacijos procedūra.

Gydymo kursas

Rekomenduojamas smūginės bangos terapijos kursas – 6-14 procedūrų.

Rezultatai

Po procedūrų kurso audinys pasidaro minkštesnis ir aktyvesnis, oda tonizuojama ir tampa stangresnė, sumažėja celiulitas ir odos suglebimas, strijos tampa mažiau pastebimos, sumažėja riebalinis audinys bei pakyla kūno odos tonusas.

Kaip pasiruošti procedūrai

Prieš/po procedūros negalima persivalgyti, rekomenduojama gerti daug nesaldintų skysčių. Po smūginės bangos procedūros rekomenduojamas fizinis aktyvumas. Derindami smūginės bangos terapiją su fiziniu aktyvumu ir sveika mityba, galima pasiekti kur kas geresnių rezultatų: sulieknėti, atsikratyti celiulito, riebalų sankaupų bei sustangrinti kūno odą.

Kas atlieka?

Vilniuje:

Kaune:

Smūginės bangos gydymo kompleksai

Smūginės bangos ir presoterapijos kompleksas

Smūginės bangos gydymo metodą rekomenduojama derinti su kitomis procedūromis, kurios aktyvina limfotaką ir padeda geriau pašalinti skysčius. Presoterapija nuo pirštų galiukų iki juosmens kompresijos metodu tolygiai aktyvina limfos tekėjimą ir “išstumia” susikaupiusius skysčius. Smūginė banga kartu su presoterapija rekomenduojama žmonėms, kurie turi venų varikozės problemas.

Smūginės bangos ir vakuuminio masažo kompleksas

Smūginė banga atliekama kartu su vakuuminiu masažu labai efektyviai gydo lokalias problemas: celiulitą, strijas, riebalų sankaupas.

Smūginės bangos, presoterapijos ir vakuuminio masažo kompleksas

Smūginės bangos, presoterapijos ir vakuuminio masažo kompleksas – tai labai efektyvus kompleksiškas lieknėjimo ir odos gražinimo būdas. Smūginė banga veikia lokaliai ir “išjudina” ląsteles, kurias norima gydyti, vakuuminis masažas šias vietas papildomai stimuliuoja, o presoterapija tolygiai aktyvina limfotaką ir pašalina skysčius. Šis komplesas, derinamas su sveika mityba ir sportu garantuoja puikus rezultatus.

Kainos

 • Smūginė (akustinė) banga: 20 min.
  AKCIJA iki gegužės 31 dienos 28 Eur
  Įprasta kaina 35 Eur
 • Smūginė banga + presoterapija: 50 min.
  AKCIJA iki gegužės 31 dienos 34.40 Eur
  Įprasta kaina 43 Eur
 • Abonementas 6 kartai: Smūginė banga + presoterapija: 50 min.
  240 Eur
  Smūginė banga + presoterapija: 50 min.
 • Smūginė banga + 30 min. vakuuminis masažas
  AKCIJA iki gegužės 31 dienos 39.20
  Įprasta kaina 49Eur
 • Abonementas 6 kartai: Smūginė banga + 30 min. vakuuminis masažas
  276 Eur
  Smūginė banga + vakuuminis masažas: 30 min.
 • Smūginė banga + 50 min. vakuuminis masažas
  AKCIJA iki gegužės 31 dienos 54.40 Eur
  Įprasta kaina 68 Eur
 • Abonementas 6 kartai: Smūginė banga + 50 min. vakuuminis masažas
  390 Eur
 • Smūginė banga + vakuuminis masažas + limfodrenažas: 1 val. 20 min.
  AKCIJA iki gegužės 31 dienos 54.40 Eur
  Įprasta kaina 68 Eur
 • Abonementas 6 kartai:Smūginė banga + vakuuminis masažas + limfodrenažas: 1 val. 20 min.
  390 Eur
  Smūginė banga + vakuuminis masažas + limfodrenažas: 1 val. 20 min.
 • Papildomai 4000 smūgių
  10 Eur
 • Bandažas prie kitos procedūros
  25 Eur