Lipokavitacija ir kompleksinės procedūros

 

Kas tai? Kokią problemą sprendžia?

Lipokavitacija (kavitacija) – tai riebalinio audinio naikinimas ultragarsu. Tai saugus, efektyvus ir neskausmingas metodas, skirtas patobulinti kūno linijas, o ypač tinkamas paploninti toms kūno vietoms, nuo kurių riebalinis audinys tirpsta ypač sunkiai ir lėtai. Procedūra atliekama su profesionaliu lipokavitacijos aparatu CAVIT 2G (Italija, daugiadažnis kavitacinis įrenginys, skleidžiantis 29-31 KHz).

Lipokavitacijos kompleksai

Lipokavitaciją būtina derinti su vakuuminiu masažu ir/arba presoterapija, kitu atveju riebalai nėra pašalinami ir nėra gaunamas norimas efektas. Taip pat puikūs rezultatai pasiekiami, jei kartu atliekamas ir bandažas. Be to po procedūros rekomenduojamas fizinis krūvis. Derinant su šiomis priemonėmis, daug efektyviau ir lengviau pašalinami iš organizmo išlaisvinti riebalai.

“Jaunatvės namuose” atliekamos šios lipokavitacijos kompleksinės procedūros:

 • lipokavitacija kartu su vakuuminiu masažu. Po procedūros nemokamai galima pasimankštinti ant elipsinio treniruoklio (Kaune) arba vibroplokštės (Vilniuje);
 • lipokavitacija kartu su presoterapija – limfodrenažiniu masažu. Po procedūros nemokamai galima pasimankštinti ant elipsinio treniruoklio (Kaune) arba vibroplokštės (Vilniuje);
 • lipokavitacija su vakuuminiu masažu ir presoterapija. Po procedūros nemokamai galima pasimankštinti ant elipsinio treniruoklio (Kaune) arba vibroplokštės (Vilniuje);
 • lipokavitacija kartu su liekninančiu bandažu ir vakuuminiu masažu;
 • lipokavitacija kartu su liekninančiu bandažu ir presoterapija.

Kam skirta?

Gydyti galima visų tipų celiulitą ir riebalų sankaupas. Rekomenduojamos gydymo sritys:

 • klubai ir šlaunys;
 • sėdmenys;
 • kojos;
 • juosmuo;
 • rankos;
 • pilvo sritis.

Gydymo kursas

Gydymo seansų kiekis nustatomas pagal kiekvieno paciento riebalų sankaupų būklę ir gydomosios procedūros efektyvumą konkrečiu atveju.

 • 8-10 seansų esant nedideliam lokaliam celiulitui ar riebalų sankaupai,
 • 10-25 seansai esant ryškiam celiulitui bei riebalų sankaupoms, susijusioms su antsvoriu.

Galima atlikti ne daugiau nei 2 gydymo seansus per savaitę. Organizmui reikia 3-4 dienų tarp seansų išlaisvintiems riebalams pašalinti.

Rezultatai

Gydant aprašytu būdu, vienos procedūros metu galima visam laikui pašalinti keliasdešimt cm3 riebalinio audinio iš lokalios tikslinės vietos. Be to, reguliariai sportuojant ir laikantis sveiko mitybos režimo bei niekada nepersivalgant, galima be alkio jausmo numesti 2-4 kg antsvorio per mėnesį.

Kas atlieka?

Vilniuje:

Kaip ši procedūra atliekama “Jaunatvės namuose”

Lipokavitaciją būtina derinti su vakuuminiu masažu ir/arba presoterapija, nes, ją derinant su šiomis priemonėmis, daug efektyviau ir lengviau pašalinami iš organizmo išlaisvinti riebalai. Siekiant tikrai ilgalaikio ir maksimalaus rezultato reikėtų po procedūrų komplekso 30-60 min. paminti elipsinį treniruoklį (Kaune) arba dešimt minučių pastovėti ant vibro plokštės (Vilniuje). „Jaunatvės namuose“ po šios procedūros klientams nemokamai leidžiama pasinaudoti Kaune sporto sale, o Vilniuje specialia vibro plokšte.

Riebalai galutinai pasišalina tik per 2-3 dienas, todėl tuo metu rekomenduojamas griežtesnis mitybos režimas ir fizinis aktyvumas. Po procedūros atsipalaidavus ir valgant netinkamą maistą, ypač pyragaičių, ledų, kepinių, riebių padažų ar kitokio riebaus maisto, gali atsirasti rizika, kad kraujyje esantys riebalai gali vėl kauptis nepageidaujamose vietose.

Daug mokslinių tyrimų įrodė lipokavitacijos efektyvumą ir saugumą. Pakankamai suardytos riebalų ląstelės paprastai neatsinaujina (tuo tarpu vien tik dieta trumpalaikiu periodu riebalines ląsteles tik sumažina ir, vėl pradėjus persivalgyti, jos greitai padidėja).

Lipokavitacijos gydomąjį poveikį sukelia žemo dažnio (25-50 kHz) ultragarso bangos. Ultragarso paveikti audiniai išlaisvina riebalus iš ląstelių. Iš kurių 90 proc. pasišalina į limfą ir 10 proc. – iš karto į kraują.

Procedūra yra saugi, neskausminga ir paprastai trunka apie 20-40 min. ar net kai kuriais atvejais 60 min., – tai priklauso nuo veikiamo kūno ploto. Kavitacinis efektas dėl specifinės jų sandaros pasireiškia tik riebalinėse ląstelėse, kai tuo tarpu kiti audiniai (raumenų fibrilės, odos epidermio ląstelės, kraujagyslių sienelės endotelio ląstelės) dėl jų daug didesnio atsparumo ir elastingumo išlieka visiškai nepažeisti.

Lipokavitacija atliekama su LIPOKAVITACIJOS APARATU CAVIT 2G (Italija, daugiadažnis kavitacinis įrenginys, skleidžiantis 29-31 KHz). Aparatas turi vieną mobilų daviklį, kuriuo galima pasiekti riebalus praktiškai visose kūno vietose, ir keturias nemobilias (fiksuotas) plokšteles.

Kaip pasiruošti procedūrai

Pageidaujantiems po procedūros apsilankyti sporto salėje (Kaune), rekomenduojame su savimi atsinešti sportinę aprangą bei rankšluostį.

Klientų atsiliepimai

Audronė K., 2013.01.09

Man buvo atlikta daugiau nei 30 procedūrų: elektrostimuliacija, vakuuminis masažas, presoterapija, ir lipokavitacija. Taip pat vibroplokštė (vibroterapija). Rezultatais esu labai patenkinta. Liemens apimtis sumažėjo 4 cm. Šlaunų apimtys – 3 cm. Pagražėjo keliukai ir užpakaliukas. Labai džiaugiuosi pagerėjusia odos būkle, sustangrėjusia oda ir gautais specialistės patarimais, kaip tokią odą išlaikyti.

Gerda (2012.05.07)

Atlikau 8 procedūrų programą, kurią sudarė lipokavitacija, vakuminis masažas ir limfodrenažas. Taip pat žadu išbandyti limfodrenažą su kūno kauke. Esu patenkinta rezultatu, nes išryškėjo kūno linijos, ypač talija, kūno oda tapo lygi, pasišalino skysčiai iš organizmo, savijauta pagerėjo, atsirado energijos. Specialistė – labai profesionali, išmananti savo darbą, nuoširdžiai ir profesionaliai rūpinasi manimi.

Auksė, 40 metų (2010.09.03)

Procedūras “Jaunatvės namuose” lankau jau 2 mėnesius. Procedūrų kursą pradėjau – lipokavitacija. Manau, kad jos buvo atliktos tiksliai ir profesionaliai. Pastebėjusi teigiamus rezultatus, nusprendžiau procedūras tęsti toliau: buvo derinamos vakuuminio masažo ir presoterapijos (limfodrenažo) procedūros – iš viso 10 kartų. Esu labai patenkita jūsų klinika, aplinka ir specialistais. Labai svarbu bendravimas su pacientu, procedūrų kokybė ir rezultatas. Visa tai radau “Jaunatvės namuose”.

Milda, 32 metų

Kreipiausi į “Jaunatvės namus” dėl įsisenėjusio celiulito sėdmenų srityje. Specialistė Rita įvertino mano būklę ir pasiūlė vakuuminį masažą, presoterapiją ir lipokavitaciją. Jau pabaigiau pirmą intensyvių procedūrų kursą. Matau akivaizdžius pokyčius. Oda palygėjo, nustojo šalti kojos, sėdmenys nebeatrodo tokie suglebę. Nuo 2009 m. gruodžio lankau palaikomąsias procedūras – presoterapija, vakuuminis masažas, įvyniojimai, – kartą per savaitę. Esu patenkinta rezultatu. Lankyčiausi ir toliau, tačiau išvykstu gyventi į užsienį, tad “Jaunatvės namus” aplankysiu tik retkarčiais. Noriu padėkoti kolektyvui už geranoriškumą, kokybišką darbą, gerą nuotaiką ir malonų aptarnavimą.

Galina, 44 metų

Norėjau sumažinti kūno svorį, padailinti kūno formas. Lankydamasi pas kosmetologę sužinojau apie presoterapijos veiksmingumą ir kreipiausi į „Jaunatvės namus“. Pirmąkart apsilankius specialistai atidžiai išklausė apie mano problemas, po to parinko veiksmingias procedūras – vakuuminį masažą, presoterapiją bei termoaktyviuosius įvyniojimus. Visa tai buvo skirta kūno linijų korekcijai bei odos išvaizdos gerinimui. Jau įpusėjus intensyviam procedūrų kompleksui pastebėjau ryškius pasikeitimus – tapau lieknesnė, gražesnė, oda tarsi atsigavo. Esu labai patenkinta šiais rezultatais ir ketinu toliau nuolat lankytis „Jaunatvės namuose“, nes čia dirba profesionalai!

Edita, 35 metų

„Jaunatvės namuose“ išbandžiau lipokavitacijos ir vakuuminio masažo kompleksą ir likau labai patenkinta rezultatais: be didelio vargo pavyko sumažinti kūno apimtis mano pageidaujamose vietose, „išlyginti“ kojų odą (tai buvo didžiausia mano problema!). Be to, vizitai į grožio procedūras visuomet buvo labai malonūs – supratau, kad „Jaunatvės namuose“ dirba savo darbą gerai išmanantys specialistai.

Kainos

 • Lipokavitacija 30 min.
  AKCIJA iki gegužės 31 dienos 23.20 Eur
  Įprasta kaina 29 Eur
 • Lipokavitacija + probleminių vietų vakuuminis masažas 1 val. - 1 val. 15 min.
  AKCIJA iki gegužės 31 dienos 34.40 Eur
  Įprasta kaina 43 Eur
 • 6 kartai Lipokavitacija + probleminių vietų vakuuminis masažas
  240 Eur
 • Lipokavitacija + presoterapija 1 val. - 1 val. 15 min.
  AKCIJA iki gegužės 31 dienos 29.60 Eur
  Įprasta kaina 37 Eur
 • 6 kartai Lipokavitacija + presoterapija
  204 Eur
 • Lipokavitacija + probleminių vietų vakuuminis masažas ir presoterapija 1 val. 30 min. - 1 val. 45 min.
  AKCIJA iki gegužės 31 dienos 45.60 Eur
  Įprasta kaina 57 Eur
 • 6 kartai Lipokavitacija + probleminių vietų vakuuminis masažas ir presoterapija
  324 Eur
 • Bandažas prie kitos procedūros
  25 Eur