Cheminis odos šveitimas

Cheminis odos šveitimas

cheminis_odos_sveitimasCheminis odos šveitimas – tai speciali odos atjauninimo technika, kurios metu didelės koncentracijos glikolinė rūgštis greitai pašalina pakenktų negyvų ląstelių sluoksnį, atidengdama giliau esančią šviežią, nepakenktą odą. Negyvų ląstelių pašalinimas odos paviršiuje stimuliuoja ląstelių atstatymą gilesniuose odos sluoksniuose (regeneraciją). Dėl to oda tampa sveikesnė, standesnė ir stangresnė. Trumpai tariant, viršutinio odos sluoksnio šalinimas glikoline rūgštimi – tai kontroliuojamas paviršinių odos ląstelių pašalinimas, kuris stimuliuoja odos atsinaujinimą ir pagerina odos išvaizdą.

Gydymo kurso metu oda ne tik atjauninama ir tampa sveikesnė, bet taip pat:
• išnyksta mažos raukšlelės, pagerėja odos struktūra,
• sušvelnėja jaunatvės spuogų palikti randai, susiaurėja odos poros,
• panaikinami su amžiumi atsiradę odos pakitimai (lentigo, keratomos),
• pašviesėja pigmentinės dėmės,
• oda skaistėja, lygėja.

Procedūros metu naudojami tarptautinės kompanijos NeoStrata sukurti odos priežiūros preparatai ypatingi unikaliomis rūgščių formulėmis. Pagrindinės NeoStrata produktų sudedamos dalys – tai glikolio rūgštis, gliukonolaktonas ir NeoHydrosy kompleksas, arba alfahidroksirūgščių mišinys. Gaunamos iš cukranendrių glikolinės rūgšties gydomosios savybės padarė revoliuciją kosmetikos pasaulyje. Tai tikras atradimas paaugliams, kadangi glikolinės rūgšties preparatai – galinga priemonė jaunatviniams spuogams gydyti. Naudojant glikolinę rūgštį, galima išvengti kosmetinių defektų (randų, dėmių) atsiradimo arba pašalinti jau esamus.

Cheminį odos švetimą galima derinti su kitomis gydomosiomis ir kosmetinėmis priemonėmis, galima gydyti įvairias odos ligas ir netgi pasiekti, kad jos neatsinaujintų.
 
Priklausomai nuo odos būklės geriausiam rezultatui pasiekti rekomenduojama atlikti 4-6 procedūrų kas dvi savaites ar net mėnesį. Procedūra gali būti ir vienkartinė, gali būti atliekama ir kaip pagalbinė priemonė kai kurioms jaunatvinių spuogų formoms gydyti ir po spuogų likusių randelių naikinimui. Plačiau.